Jdi na obsah Jdi na menu
 


193 diváků na stadionu Arsenal Emirates D stadium si především přeje, aby nezačalo pršet. Tenhle týden rozebíral trenér týmu ANJ Doro s hráči formaci 4-4-2, nyní proběhne zkouška v praxi. Jména těch, o kterých jednou možná hodně uslyšíme, jsou: Balcárek - Víšek, Zdvihal, Jindřich, Krampera - Endl, Louženský, Šopík, Plášek - Pajma, Skládaný.

Tenhle týden rozebíral trenér týmu j.m1282 s hráči formaci 4-4-2, nyní proběhne zkouška v praxi. Příležitost dnes dostali: Markup - Jedlička, Hřib, Miklík, Hazdra - Rejman, Mifka, Hrubeš, Jančář - Kurc, Bambula.

Hráč týmu j.m1282 Adam Miklík sprintuje po pravé straně, vyhýba se skluzu bránícího hráče a bude centrovat. Nebude! Ale soupeř si to také myslel a nechal se obehrát. Následuje technická střela na vzdálenější tyč, brankář na ní nedosáhne! A je to 0:1. Hráč týmu ANJ Doro Jan Jindřich má se soupeřem problémy a teď z něj málem svlékl dres. Rozhodčí vše sledoval a nyní mu uděluje žlutou kartu. Pěkně zažitá kombinace po levé straně vede v 23. minutě ke vstřelené brance na 0:2. Do střelecké listiny se zapisuje Rastislav Hrubeš z týmu j.m1282. V průběhu 24. minuty domácí celek ANJ Doro snižuje na 1:2, na konci pěkné akce po levé straně stál Libor Louženský. Lumír Hazdra sebral balón a probíjí se po pravé straně, uvolňuje se a střílí gól! V právě běžící 26. minutě tak zvyšuje na 1:3. Rozhodčí ukončil poločas za stavu 1:3. Tento poločas patřil s 55 procenty držení míče týmu j.m1282.

Domácí rozehrávají v klidu od brankáře. Ten rozehrává doleva. Ale bránící hráč uklouzl! K míči se dostává Rastislav Hrubeš a lobuje brankáře! Gól! 1:4. Hráč týmu ANJ Doro Alois Endl nesouhlasí s výrokem rozhodčího a cosi na něj pokřikuje. Rozhodčí nezaváhal a v 74. minutě diskutérovi ukazuje žlutou kartu za nesportovní chování. V průběhu 76. minuty domácí celek ANJ Doro snižuje na 2:4, na konci pěkné akce po levé straně stál Marcel Plášek. Hráč týmu ANJ Doro Libor Krampera vidí od rozhodčího zblízka žlutou kartu, jeho šlapák byl vidět snad až z Měsíce. Domácí celek ANJ Doro se probíjí po levé straně, následuje nadýchaný centr a jeho adresát Alois Endl si s touto nabídkou ví rady! V 85. minutě tak domácí snižují na 3:4. Chlapci z týmu j.m1282 měli k míči blíže po 55 procent poločasu.

Marcel Plášek (ANJ Doro) je za svůj dnešní výkon chválen a maminka mu za něj s úsměvem na tváři slibuje jeho oblíbené jídlo. Zato Karel Balcárek od táty slyší cosi o suchém chlebu a vodě. Inu každý den není posvícení. Nejlépe dnes v týmu j.m1282 zahrál Rastislav Hrubeš a spoluhráči to patřičně ocenili. Tenhle chlapec by se mohl prosadit! Vilém Markup opouští hřiště a vypadá to na slzy. Cítí, že byl dneska nejslabším článkem týmu. Utkání končí výsledkem 3:4.